BRS – компанія заснована двома братами у 2014 році в Китаї. Назва бренду походить від слова "Brothers". Місією компанії є здорова пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку. При виготовленні застосовуються високоякісні матеріали: титан, мідний сплав, нержавіюча сталь – що робить її довговічною, зносостійкою, стійкою до корозії. Найбільшою популярністю у туристів користуються пальники та системи для приготування їжі, що відрізняються компактністю, високою потужністю, ефективністю, економним витрачанням палива.

Асортимент

Газові пальники

В асортименті пальника під абсолютно будь-які завдання - від найлегшого у світі BRS-3000T для піших походів до газових ламп для обігріву намету.

Рідопаливні пальники

Сучасний примус - хороша альтернатива газовому пальнику. BRS розробив модель, яка відрізняється хорошою економічністю та вітрозахистом.

Туристичний посуд

Універсальні набори посуду, які включають казанки, каструлі, сковорідки, миски, а також столові прилади виконані з безпечних для здоров'я людини матеріалів, легко очищаються від забруднень.

Кемпінгові меблі

Кемпінгові меблі відрізняються високою міцністю, легкістю, компактністю, простотою в установці та експлуатації. У складеному вигляді не займає багато місця у багажі.

Продукція BRS стане чудовим помічником у різних ситуаціях

Туризм

Риболовля

Полювання

Кемпінг

Пікнік